אודות המרפאה

מרפאת השיניים ד"ר קורולוב בחולון קיימת משנת 1993, מציעה מערך של שירותים מהטובים והמובילים ביותר ברפואת השיניים והיא מוכרת ומכובדת ע"י תושבי העיר והסביבה. הטיפולים מבוצעים על ידי כמה רופאי השיניים הטובים ביותר באזור, תוך שימוש בטכניקות והטכנולוגיות המשובחות והמתקדמות ביותר. למעלה מ- 14 שנים ברציפות, רופא השיניים ד"ר אלכסנדר קורולוב מחזיר את החיוך למטופליו.

ד"ר קורולוב מנהל מרפאת שיניים מקצועית ומתקדמת, המספקת בגאווה את מיטב הטיפולים המובילים ברפואת השיניים. התפישה המושרשת במרפאה היא כי יצירת בסיס של פה בריא וחזק,  מאפשרת שמירה על שיניים בריאות ויפות וחיוכים בטוחים וארוכי טווח. הטכניקות החדשות המיושמות במרפאה משיגות עבור המטופלים מראה בריא וטבעי.

ד"ר קורולוב הוא דור שלישי לרופאי שיניים, עוסק במקצוע משנת 2007 לאחר שסיים את לימודיו במוסקבה. טרם לימודיו עסק בטכנאות שיניים. הוא הקים לאחרונה מרפאה חדשה לחלוטין בחולון, הכוללת ציוד חדיש ומתקדם ועיצוב מודרני, לרווחת לקוחותיו.

צוות המרפאה

צוות מרפאת השיניים ד"ר קורולוב, כולל את מנהל המרפאה, ד"ר אלכסנדר קורולוב, אשר עוסק בעיקר בכירורגיה ושיקום פה, שתלים, הרמות סינוס, ציפויי שיניים איכותיים, כתרים אסתטיים, השתלות שיניים ביום אחד, שימור ושיקום הפה, כתרים, גשרים, ועוד.

רופאה נוספת במרפאה, אמונה על טיפולי השורש ומספקת גישה ייחודית למטופלים, המשלבת סבלנות רבה ורגישות לצד טכניקות מתקדמות בטיפולי השורש וכן טיפולים משמרים.

רופאה אורתודנטית מבצעת את כלל טיפולי האורתודנטיה המתקדמים לילדים ולמבוגרים במרפאה. היא מספקת אבחון מקצועי ויסודי הכולל צילומי פה ולסת והתאמת הטיפול האורתודנטי המדויק, עלי פי צרכיו המטופל.

מרפאה חדשה ומתקדמת שתגרום לכם לחייך

מרפאת השיניים החדשה של ד"ר קורולוב נפתחה לאחרונה במרכז חולון, ברחוב מאז"ה במיקום מרכזי ונוח וחניה בקרבת מקום. "ההחלטה לפתוח מרפאה חדשה וגדולה יותר, נבעה מהתרחבות העסק, הצטרפות של מטופלים רבים למרפאה, והרצון לספק להם מקום מרווח, חדיש ועם יותר חדרים וכיסאות, בכדי להבטיח שזמני ההמתנה יתקצרו." אומר ד"ר קורולוב, "אנו מברכים על ההחלטה ומזמינים את כולם ליהנות מטיפולים איכותיים ומקצועיים במחירים מיוחדים, לרגל פתיחת הסניף החדש".

One stop shop לרפואת שיניים

מרפאת השיניים ד"ר קורולוב מספקת את כלל טיפולי השיניים, האבחון והצילומים, במקום אחד. המטופלים נהנים מאבחון מדויק ומעמיק במכשור מתקדם, כגון צילום פנורמי המבוצע בתוך המרפאה וחוסך מהם לפנות למכון צילומים. הרופאים המבצעים את הצילומים במרפאה, מפיקים את הצילומים הטובים והאיכותיים ביותר, ומספקים אבחון מדויק לכל לקוח, מתוך הבנה של האזורים הייעודיים לצילום ולאבחון.

כסאות המטופל הם החדשים והמתקדמים ביותר שיש, וכן כלל הציוד והמכשור הטכנולוגי במרפאה. צוות המרפאה מיומן ומקצועי מאוד, ושם דגש רב על שירות מקצועי, סובלני ואמפתי לכל מטופל, בדגש על תפישת "המטופל במרכז", וראיית צרכיו ורצונותיו לפני הכל.